Ładowanie...

O nas

Prawospadkowe.opole.pl to kompleks usług opracowany przez opolskich prawników na podstawie ich doświadczeń zawodowych w sprawach spadkowych. Serwis skierowany jest do osób poszukujących ogólnych informacji na temat dziedziczenia, jak również osób, które rozważają skorzystanie z profesjonalnej pomocy prawnej.
W przygotowywaniu treści znajdujących się na prawospadkowe.opole.pl, a także w świadczeniu pomocy prawnej dla naszych Klientów biorą udział wyłącznie wykwalifikowani prawnicy, a wśród nich: adwokat, radca prawny, aplikanci radcowscy oraz prawnicy niezrzeszeni w korporacjach. W razie potrzeby korzystamy ze wsparcia notariuszy, komorników i tłumaczy.

al3Koordynatorem usług w ramach prawospadkowe.opole.pl jest adwokat Przemysław Kuliński – absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Członek Izby Adwokackiej w Opolu - nr wpisu 95. Wiceprezes Sądu Arbitrażowego przy Opolskiej Izbie Gospodarczej. Zajmuje się prawem karnym, w tym obroną w sprawach karnych gospodarczych oraz karnoskarbowych, a także prawem spółek handlowych.

jarosinski-454Obsługę merytoryczną prowadzonych spraw zapewnia radca prawny Roman Jarosiński – absolwent prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Opolu uprawniony do występowania przed sądami powszechnymi wszystkich instancji (rejonowymi, okręgowymi i apelacyjnymi), jak również przed Sądem Najwyższym, a także przed urzędami i sądami administracyjnymi, w tym Naczelnym Sądem Administracyjnym.
Prawnicy nadzorujący każdą sprawę naszych Klientów są zrzeszeni w samorządach zawodowych, dzięki czemu wiąże ich tajemnica zawodowa i zasady etyki, a podejmowane przez nich czynności zawodowe objęte są obowiązkowym ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej.